• 1 z 2
 

Lékárnička na zeď EASY AID

Neohodnoceno
 

Lékárnička je dodávána včetně plastického ABS držáku na zeď. Je lehce odnímatelná pro případ rychlého transportu na místo úrazu.

Dostupnost Do 1 týdne
439 Kč
363 Kč bez DPH
   
Kód produktu 999 100 156
Kategorie První pomoc
 

Lékárnička na zeď EASY AID

Nástěnná plastová lékárnička Easyaid II. s výbavou ZÁKLADNÍ obsahuje základní zdravotnickou výbavu stanovenou na základě rizik úrazů, s expirační lhůtou hlavních prostředků delší než 4 roky. Lékárnička je dodávána včetně plastického ABS držáku na zeď, je lehce odnímatelná pro případ rychlého transportu na místo úrazu. Výhodou lékárničky je karta první pomoci s pokyny a obrázky pro záchranu či pomoc postiženému.

Základní výbava je vhodná jako firemní lékárnička pro všechny typy firem a činností, které nemají významná zvláštní rizika úrazů. Například administrativa, služby, obchody, sklady, jednoduchá výroba. Pokud ale Vaše podnikání patří do některé z následujících odvětví: školy, kuchyně, hotely, restaurace, chemické provozy, laboratoře, mechanizované sklady, kovovýroba s použitím strojů a el. nářadí, stavebnictví, stolárny a dřevovýroba, pracoviště s otevřeným ohněm, sportování nebo koupaliště a bazény je potřeba vybrat lékárničky s vybavením podle rizik nebo samostatné výbavy které naleznete níže.

Výbava ZÁKLADNÍ:

2x Desinfekční ubrousek / 2 ks
3x Obvaz hotový s 1 polštářkem
3x Obvaz hotový s 2 polštářky
1x Náplast s polštářkem 8 x 4 cm / 6 ks
1x Krycí fólie – rouška 20 x 20 cm
1x Izotermická fólie
1x Náplast na cívce 2,5 cm x 5 m
1x Škrtidlo pryžové
2x Trojcípý šátek
1x Chirurgické rukavice
1x Celokovové nerezové nůžky s kulatými hroty
1x Karta první pomoci

Podobné produkty

šířka 300 mm
výška 230 mm
hloubka 100 mm
hmotnost 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: