Ermak 20 - univerzální hasicí zádový vak

Neohodnoceno
 
Dostupnost 3 - 4 týdny
3 691 Kč
3 050 Kč bez DPH
   
Kód produktu 110 000 085
Kategorie Proudnice
Záruka 24 měsíců
 

Ermak 20 - univerzální hasicí zádový vak 

Univerzální hasící a postřikovací zádový vak slouží při hašení drobných požárů, zahoření lesních podrostů, jako vybavení hlídek po likvidaci požárů, nebo při pálení klestu po lesní těžbě. Je vhodný při nasazení proti kůrovci, při kalamitních stavech nebo preventivnímu postřiku. Je vhodnou výbavou cisternových požárních vozů, terénních automobilů při obhlídce polesí v suchých měsících, nebo jako prevence v kombajnech při sklizni.

Výhodou je snadná manipulace a nasazení v těžkodostupných terénech. Pro doplnění vody stačí potok, pramen nebo i voda z kaluže. Vak je pro tyto účely vybaven objemným uzávěrem se sítkem, který umožňuje snadné doplnění v terénu.

Univerzálnost výrobku spočívá v tom, že oproti běžným postřikovacím aparátům, které jsou vyrobeny z plastu a tedy snadno vznítitelné, je ERMAK dvouvrstvý, kdy vrchní nosič s nastavitelným řemením je vyroben z nehořlavého materiálu, zatímco vnitřní vak je z materiálu roztažného, nepropustného a chemicky inertního. Výrobcem je deklarována a zkouškou potvrzena odolnost vůči chemikáliím obsažených v hasících, dezinfekčních, insekticidních nebo herbicidních roztocích.

ERMAK 20 je standardně vybaven pěnotvorným nástavcem a transportním vakem.

Tryska na hašení pěnou a přepravní obal je dodávám k výrobku zdarma.

Vlastnosti aparátu i materiálu jsou předmětem ruského certifikátu a jsou ověřeny technickým ústavem požární ochrany při MV-GŘ HZS ČR.

Příslušenství:
Ruční pumpa - Ermak 2je dodáván s kovovou ruční pumpou. Pumpy mají shodné technické parametry. Pumpa je zakončena tryskou, kterou lze regulovat tvar výstupního proudu vody.
Transportní vak - Ermak 20 je vybaven standardně transportním vakem, ve kterém je možné Ermak 20 převážet a uchovávat.
Pěnotvorný nástavec - standartní pěnotvorný nástavec.
Přídavná rukojeť - s použitím přídavné rukojetí je zápěstí ruky v přirozené poloze a nedochází k jeho nadměrnému namáhání při delším hašení.

Přednosti:
Dvě vrstvy Uzávěru - vak je vybaven objemným uzávěrem se sítkem, Ten umožňuje pohodlně naplnit vak i v těžko dostupném terénu, kde je k dispozici třeba jen voda z potoka nebo pramene. Uzávěr je osazen na místě umožňujícím využít při plnění plnou kapacitu vaku.
PopruhyZádová vložkaRuční pumpa

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: