• 1 z 3
 

Požární proudnice Tajfun - Profi D/C

Neohodnoceno
 

Tato proudnice je určena ke stříkání vodou plným proudem, sprchovým proudem. Zejména k hašení prachových a lehce rozviřitelných látek

7 437 Kč
6 146 Kč bez DPH
   
Kód produktu 040 000 025
Kategorie Proudnice
Záruka 24 měsíců
 

Požární proudnice Tajfun - Profi D/C

Požární proudnice Tajfun - Profi D/C se skládá z tělěsa proudnice, třmenové ovládací páky, kulového uzávěru, otočné pogumované hlavy z hliníkové slitiny, otočného vtokového hrdla opatřeného ložiskem a pryžové pistolové rukojeti.

Třmenovou pákou lze uzavřít nebo otevřít proudnici. Otočnou hlavou lze plynule měnit tvar proudu z plného přes sprchový až do clonového proudu a proudnici uzavřít. Nastavení clony do maximální polohy plní funkci proplachu. Výstupní otvor proudnice je osazen rotačním vířičem proudu. Vtokové hrdlo je otočné a je osazeno pevnou tlakovou spojkou C52 dle ČSN 38 9427.

Všechny použité materiály byly vybrány a povrchově upraveny s ohledem na mimořádné namáhání, kterému může být proudnice při požárním zásahu vystavena.

Tato proudnice je určena ke stříkání vodou plným proudem, sprchovým proudem. Zejména k hašení prachových a lehce rozviřitelných látek ( např. uhlí, mouka, apod.). Zvlášť výhodné je použití proudnice Tajfun-Profi D/C při bytových požárech a dále na zauhlovacích trasách v energetice, uhelných kotelnách, zemědělských objektech a při hašení lesních požárů. Při hašení bytových požárů doporučujeme použití rozprášení mlhy, což umožňuje maximální hasební účinek při minimální spotřebě vody. Tím se minimalizují následné škody během zásahu. Výhodou pro hasiče je možnost kdykoliv uzavřít a otevřít proudnici při nastaveném proudu.

Podobné produkty

hmotnost: 1,7 kg
pracovní tlak: 1,6 MPa
délka: 296/315 mm (min/max)
šířka: 98 mm
výška: 257 mm
max. průtok: 220 l/min. při tlaku 1MPa

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: