Požární proudnice Tajfun - Turbo B75

Neohodnoceno
 

Tato proudnice je určena ke stříkání vodou plným proudem, sprchovým proudem, zejména k hašení prachových a lehce rozviřitelných látek

4 759 Kč
3 933 Kč bez DPH
   
Kód produktu 040 000 155
Kategorie Proudnice
Záruka 24 měsíců
 

Požární proudnice Tajfun Turbo B75

Proudnice v provedení B 75 je tvořena tělesem proudnice a pevnou spojkou B 75.Těleso proudnice je opatřeno plastovým návlekem a hlava proudnice ochrannou tvarovanou pryžovou vrstvou. Otočná hlava umožňuje plynule měnit tvar proudu od sprchového do plného a uzavření proudnice. K tomu je zapotřebí 1/2 otáčky hlavy. Vtokové hrdlo je osazeno pevnou tlakovou spojkou B 75 dle ČSN 38 9427. Všechny materiály byly vybrány s ohledem na mimořádné namáhání, kterému může být proudnice při požáru vystavena.

Tato proudnice je určena ke stříkání vodou plným proudem, sprchovým proudem, zejména k hašení prachových a lehce rozviřitelných látek (např. uhlí, mouka apod.). Zvlášť výhodné použití proudnice je na zauhlovacích trasách v energetice, uhelných kotelnách, silech, truhlárnách, zemědělských objektech a při hašení lesních požárů. Při hašení bytových požárů doporučujeme použít rozprášené mlhy, což umožňuje maximální hasební účinek, při minimální spotřebě vody, čímž se minimalizují následné škody během zásahu.

Podobné produkty

hmotnost: 1,6 kg
pracovní tlak: 1,6 MPa
délka: 219/300 mm (min./max.)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: