• 1 z 3
 

Přilba Dräger HPS 3500 vč. brýlí Pinlock

1 hodnocení
 

Ochranná přilba Dräger HPS 3500 je víceúčelová univerzální přilba splňující různé požadavky záchranných týmů při vyhledávacích a záchranných akcích, při hašení lesních i jiných požárů, dopravních nehodách, záchranných akcích ve výškách a technické pomoci všeho druhu.

5 640 Kč
4 661 Kč bez DPH
   
Kód produktu 070 000 070
Kategorie Zásahové přilby
 

Přilba Dräger HPS 3500 vč. brýlí Pinlock se sil. lankem

• Použití nejmodernějších materiálů propůjčuje přilbě vysokou ochrannou schopnost a mechanickou odolnost při velmi nízké hmotnosti. Mimořádně robustní lakovaná skořepina přilby z jakostního termoplastu poskytuje nositeli komplexní, vysoce účinnou ochranu. Díky modernímu designu a konstrukci představuje přilba Dräger HPS 3500 kombinaci průmyslové a ochranné přilby.

• Vysoký komfort nošení je výsledkem moderního provedení vnitřku přilby a použití čtyřbodového systému pásků včetně polstrování v celé oblasti styku s hlavou. Podbradní pásek je opatřen chráničem brady a zapíná se zásuvnou přezkou, jeho nastavení je snadné a jednoduché díky suchým zipům. Nastavovací kolečko, snadno přístupné a bezpečně ovladatelné i v rukavicích, umožňuje přizpůsobení přilby individuální velikosti hlavy bez toho, aby bylo nutné přilbu sejmout.

• Ochranné brýle, jenž jsou standardní součástí přilby Dräger HPS 3500, jsou vyrobeny z nehořlavého materiálu a splňují požadavky norem. Ergonomický tvar obrouček z polyuretanu je zárukou nejvyššího pohodlí při nošení. Brýle jsou vybaveny pasivním odvětráváním a spolu s moderními dvojitými skly z polykarbonátu s ochrannou vrstvou proti poškrábání (systém Pinlock) optimálně chráněny proti zamlžování a poškrábání.

• Velikost nastavitelná: 52-64 cm
• Hmotnost: 800 g

Homologace ČSN EN 16471:2015 - přilba pro požáry mimo hořící budovy
ČSN EN 12492:2012 - lezectví
ČSN EN 16471:2015 - přilba pro technické a záchranné operace

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: