Novinka Tip Efekt lupa
 

F7 Impregnační profesionální přípravek pro zásahový oděv hasiče 500ml

Neohodnoceno
 

Obnovuje hydrofobní a oleofobní úpravy na zásahovém oděvu hasiče.

345 Kč
285 Kč bez DPH
   
Kód produktu 999 700 664
Kategorie Ostatní (vázanky, opasky ke kalhotám)
 

F7 - Impregnační profesionální přípravek pro vícevrstvý zásahový oděv hasiče 

F7 doplňuje řadu F o specializovanou impregnaci. Obnovuje hydrofobní a oleofobní úpravy na zásahovém oděvu hasiče.

Obnova opotřebované nešpinavé a stabilizační vrstvy na vnější straně vícevrstvého zásahového oděvu hasiče, anebo jiných ochranných oděvů používaných v jiných sférách pracovní činnosti. Na obnovu opotřebované hydrofobní vrstvy na textilních zásahových hasičských rukavicích.

Jeho jedinečnost tkví především v naprosto jiném, unikátním složení s velmi vysokou koncentrací teflonu. Prostředek byl testován i zahraničními laboratořemi s velmi kladným výsledkem a složky v něm obsažené jsou téměř identické jako ty, které používají k impreganci oděvů také američtí hasiči.

Důvodem proč jsme se pustili do vývoje tohoto rozprašovacího prostředku bylo to, že jeho aplikací pouze na vrchní, lícní část oděvu, nedochází ke zbytečné impregnaci tepelné vložky a membrány, která je následně neprodyšná a nefunkční. 1 lahev přípravku(500ml) stačí na ošetření celého jednoho kompletu, vč. textilních (ale i kožených) rukavic. 

Přípravek F7 je profesionální
Balení: 500 ml PE lahev s rozstřikovačem

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora Get More Business Leads Now 19.6.2022 14:12
Hi, would you like more business leads at a lower cost? Currently http://GetMoreBusinessLeadsNow.com is offering our popular unlimited lead generation software package - at a reduced price for a limited time. Download and install now to be building databases of leads in minutes: http://GetMoreBusinessLeadsNow.com The Ultimate Lead Generation Pack works by automatically visting yellow page directories and building a database according to your search terms. Other software in the pack then finds emails, phone numbers, and other details for that database. The results can be used for email, cold-calling, direct mail, or to sell immediately - priced per lead. Runs on Windows, Mac, and Linux with multiple job and VPN/proxy support. Similar software retails for over $100 with less features. This pack is only available on sale as a short promotional offer, please download now if at all interested. Click Here: http://GetMoreBusinessLeadsNow.com Have a Great Day, The Ultimate Lead Generation Pack Team unsubscribe/remove Here: http://getmorebusinessleadsnow.com/r.php?url=perspekta.cz&id=ulg35
Odpovědět